Zatvoriť popup okno s vyhľadávaním
Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Referendum 2023

Hľadám info

REFERENDUM * 21. 1. 2023

Prezidentka Slovenskej republiky rozhodnutím č. 362/2022 Z. z. zo 4. 11. 2022 vyhlásila referendum  a určila deň jeho konania na  sobotu 21. januára 2023.


Kontaktné údaje pre referendum v roku 2023
(doručovanie oznámení, žiadostí o voľbu poštou, hlasovací preukaz, dokumentácie pre referendum)

Adresa:   Mestský úrad Spišská Nová Ves
                     Štefánikovo námestie 1

                     052 70  Spišská Nová Ves

Telefón:   053/415 21 27

Elektronická adresa: volby@mestosnv.sk

​​​​​​​

Všetky potrebné informácie pre hlasujúcich, samosprávy, ako aj o organizačno-technickom zabezpečení referenda Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky postupne zverejňuje na https://www.minv.sk/?referendum.

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.