Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Autorská beseda Kde končí kniha, tam začína literárny večer

Autorská beseda Kde končí kniha, tam začína literárny večer

Iné

Autorská beseda Kde končí kniha, tam začína literárny večer | spisskanovaves.eu
Popis

„Kde končí kniha, tam začína literárny večer”

Autorská beseda s Luciou Saskovou v spišskej knižnici na tému: Kde končí kniha, tam začína literárny večer - Život je obrovskou inšpiráciou pre každého.

Zlatokopky, Neznámych nemiluj či Prostitútka. To je len zlomok tvorby z pera úspešnej spisovateľky Lucie Saskovej.  Jej knihy sú označované  za psychologický román, horor, romantiku, erotiku ale i thriller.  


Bližšie info
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.