Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / FILIP JANČÍK - Vianočné turné 2022

FILIP JANČÍK - Vianočné turné 2022

Koncert

FILIP JANČÍK - Vianočné turné 2022 | spisskanovaves.eu
Popis

Filip Jančík vyráža na tretie kolo akustického filmového turné po Slovensku. Tento krát sa však bude niesť v znamení Vianoc. Talent od Boha, vianočná atmosféra a hudba z filmov bude kombináciou znejúcou v evanjelickom kostole v Spišskej Novej Vsi. 

Verných fanúšikov poteší z veľkej časti nový repertoár, kde svoje miesto nájdu aj slovenské skladby, ako napríklad Perinbaba. Nebudú však chýbať ani tie najobľúbenejšie skladby publika, ako sú Piráti z Karibiku, soundtrack z filmu Gladiáror či seriálu Game of Thrones.

Zostava, ktorá ho bude sprevádzať, má 10 členov a mnohí z nich pricestujú zo zahraničia. Ako je už pri Filipovi Jančíkovi zvykom, rád sa obklopuje tými najväčšími profesionálmi.

Bližšie info
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.