Zatvoriť popup okno s vyhľadávaním
Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / G. Flaubert: PANI BOVARYOVÁ

G. Flaubert: PANI BOVARYOVÁ

Divadlo

G. Flaubert: PANI BOVARYOVÁ | spisskanovaves.eu
Popis

Dojímavá dráma ženy, ktorá do manželstva vošla s veľkými romantickými snami. Vo chvíli keď narazí na tvrdú realitu života, začína blúdiť medzi osudovo chybnými rozhodnutiami. 

Realistické dielo zachytáva osud mladej Emy Bovaryovej, ktorá sa po svadbe s lekárom Charlesom Bovarym sťahuje do mestečka Yonville. Manželstvo však nie je šťastné. Ema je vášnivá, romantická, naivná, plná ideálov a často sa utieka k vlastným predstavám o vzťahu. Charles celé dni pracuje, aby rodinu zabezpečil, no hoci je to dobrý človek, nedokáže naplniť manželkinu túžbu po vášni a živote v bohatstve. Preto pani Bovaryová hľadá naplnenie svojich vášnivých romantických snov v náručí iných mužov, melancholického pisára Leona či majiteľa blízkeho panstva Rodolpha, ktorý si vie užívať ženy a život. Napokon sa konflikt medzi Eminými snami a realitou natoľko vyostrí, že vidí len jedno riešenie... 

130 min. / vhodné od 15 rokov / v predstavení sa fajčí / predstavenie s prestávkou

Vstupenky si môžete rezervovať alebo zakúpiť aj online na webovej stránke Spišského divadla po kliknutí na konkrétne predstavenie: vstupenky online » »  

V prípade otázok alebo skupinových objednávok kontaktujte divadlo na tel. čísle 053/417 3275 alebo e-mailom na prevadzka@spisskedivadlo.sk.

Viac informácii o podujatí G. Flaubert: PANI BOVARYOVÁ
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.