Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Galavečer Zlatá labuť

Galavečer Zlatá labuť

Divadlo

Galavečer Zlatá labuť | spisskanovaves.eu
Popis

Galavečer venovaný vyhodnoteniu diváckej ankety a 65. výročiu vzniku prvého profesionálneho divadla v Spišskej Novej Vsi.

Spišské divadlo organizuje v závere aktuálnej divadelnej sezóny galavečer pri príležitosti vyhodnotenia prvého ročníka diváckej ankety o najobľúbenejšiu herečku, najobľúbenejšieho herca a najobľúbenejšiu inscenáciu sezóny. Záštitu nad podujatím prevzal predseda Košického samosprávneho kraja Rastislav Trnka. Okrem diváckych cien udelí Umelecká rada Spišského divadla aj cenu za najlepší ženský herecký výkon, najlepší mužský herecký výkon a najlepšiu inscenáciu sezóny. Odovzdané budú aj ceny za celoživotný prínos pre významné osobnosti, ktoré svojou prácou pozdvihli Spišské divadlo. Galavečer bude zároveň venovaný oslave 65. výročia založenia prvého profesionálneho divadla v Spišskej Novej Vsi, ktoré uplynulo v tomto roku. Na galavečeri vystúpi slovenská speváčka Mária Čírová a študentky tanečného odboru z Konzervatória Jozefa Adamoviča. Podujatie bude moderovať Bibiana Ondrejková. 

V prípade otázok, skupinových objednávok alebo rezervácii kontaktujte divadlo na tel. čísle 053/417 3275, 417 3271, 0903 613 259 alebo e-mailom na prevadzka@spisskedivadlo.sk.

Vstupenky si môžete rezervovať alebo zakúpiť aj online na webovej stránke Spišského divadla po kliknutí na konkrétne predstavenie: vstupenky online » »

Bližšie info
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.