Zatvoriť popup okno s vyhľadávaním
Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Gapa & Mečiar / Blues Connection

Gapa & Mečiar / Blues Connection

Koncert

Gapa & Mečiar / Blues Connection | spisskanovaves.eu
Popis

Poprední slovenskí hudobníci, ktorí spolupracujú s top slovenskou popovou či jazzovou spičkou vám zahrajú plnokrvný blues & funk.
 

Spojenie prešovského funk-jazzového saxofonistu Mária „Gapa“ Garberu (IMT Smile) s bluesovým gitaristom a spevákom Romanom Mečiarom z Bojníc v kapele Gapa & Mečiar Blues Connection sa ukázalo ako neobyčajne šťastné. Kapelu založili pred 8 rokmi a odohrali už spolu množstvo klubových či festivalových show koncertov nie len na Slovensku. Neoddeliteľná dvojica nebude chýbať ani v SNV, kde odohrajú autorské skladby, ale aj hity blues-rockových legiend od Eric Clapton, B.B.King, Jimmy Hendrix.‎

Rezervácie na tel. čísle 0940 511 771 alebo osobne v Kantina PUB 

Viac informácii o podujatí Gapa & Mečiar / Blues Connection
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.