Zatvoriť popup okno s vyhľadávaním
Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Knižný klub beletrie

Knižný klub beletrie

Iné

Knižný klub beletrie | spisskanovaves.eu
Popis

Neformálne stretnutie priaznivcov dobrej knihy o pocitoch a zážitkoch z prečítanej literatúry.

Všetkých priateľov dobrej literatúry pozýva Spišské kultúrne centrum a knižnica na ďalšie stretnutie KNIŽNÉHO KLUBU BELETRIE.

Na klubovom stretnutí sa bude rozprávať a počúvať o knihách a samozrejme nebudú chýbať ani inšpiratívne rozhovory v priateľskej atmosfére.

Viac informácii o podujatí Knižný klub beletrie
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.