Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Krajina plná pokladu

Krajina plná pokladu

Výstava

Krajina plná pokladu | spisskanovaves.eu
Popis

Spišské kultúrne centrum a knižnica Vás pozýva na poplenérovú výstavu výtvarných diel a fotografií, ktorá sa koná vo výstavných priestoroch na Zimnej 47 v Spišskej Novej Vsi.

V septembri 2021 sa zišla skupinka štyroch výtvarníkov a dvoch fotografov, ktorí spolu pod vedením skúseného lektora Mgr. art. Milana Špaka PhDr. tvorili a spoznávali. Počas trojdňového plenéru uprostred lesa v krásnej lokalite Sigord pri Prešove vzniklo mnoho nových diel. Umelci zamerali svoje zmysly na hľadanie krásy v krajine a vyjadrili, čo pre nich znamená nájsť poklad. Počas pobytu navštívili aj opálové bane a spoznali tak unikátnu lokalitu po ťažbe tohto drahého kameňa. Počas výstavy vám predvedú svoj pohľad na krajinu po ťažbe, ukážu vám opálové bane a nájdený poklad.


Reportáž TV Reduta o výstave

Bližšie info
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.