Zatvoriť popup okno s vyhľadávaním
Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Krok za krokom do rozprávky

Krok za krokom do rozprávky

Pre deti

Krok za krokom do rozprávky | spisskanovaves.eu
Popis

Spišské kultúrne centrum a knižnica vás srdečne pozýva na ďalšie stretnutie otvoreného čitateľského miniklubu Krok za krokom do rozprávky.

Stretnutia sú určené pre všetky zvedavé deti do 5 rokov a ich rodičov. Predstavíme si knižné tipy pre deti, ktoré začínajú so svetom komunikovať, ale aj také, ktoré prehĺbia pozornosť a vnímavosť detí, primerane ich veku. 

Viac informácii o podujatí Krok za krokom do rozprávky
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.