Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Le Nuove Musiche: Madrigali

Le Nuove Musiche: Madrigali

Koncert

Le Nuove  Musiche: Madrigali | spisskanovaves.eu
Popis

Päť fenomenálnych spevákov predvedie madrigal vo všetkých jeho podobách od päťhlasu až po modernú jednohlasnú monódiu v doprovode barokovej harfy a chitarrone.

Účinkujú: H. Gulyás – soprán, E. Šušková - soprán, J. Kukal – altus, I. Hajdu – tenor, J. Kuchár – tenor, V. Jeřábek – bas, M. Schultheiss - baroková harfa, J. Mitrík - chitarrone, umelecký vedúci. 

Vstupné: 8 € / predaj na mieste pred koncertom alebo cez ticketportal 

Bližšie info
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.