Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Lucy Prebble: Veľmi drahý jed

Lucy Prebble: Veľmi drahý jed

Divadlo

Lucy Prebble: Veľmi drahý jed | spisskanovaves.eu
Popis

SOLIDÁRNI S UKRAJINOU 

Lucy Prebble Veľmi drahý jed” - slovenská premiéra

1. novembra 2006 bol v Londýne otrávený polóniom-210 bývalý agent KGB a toho času disident v exile, Alexander Litvinenko. O tri týždne na to zomrel trýznivou smrťou. 21. septembra 2021 Európsky súd pre ľudské práva prehlásil, že za jeho smrť je zodpovedné Rusko. Existuje podozrenie, že Litvinenkovu vraždu nariadil osobne Putin.

Globálna politika a rádioaktívne vzťahy v odvážnej, viacnásobne ocenenej hre, ktorá nás prevedie temným svetom medzinárodnej špionáže z Mosky až do Mayfair.


Obmedzený počet divákov, odporúčame rezerváciu miesta na tel. 0907 908 986

Bližšie info
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.