Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Natalia Blok: Cez kožu

Natalia Blok: Cez kožu

Divadlo

Natalia Blok: Cez kožu | spisskanovaves.eu
Popis

SOLIDÁRNI S UKRAJINOU

Natalia Blok: „Cez kožu” - slovenská premiéra

Na Ukrajine sa šíri nový vírus: KFK – „koža farby kaki“. Na koži infikovaných sa objavujú škvrny pripomínajúce vzor vojenských maskáčov.

„Môj text je o tom, že vojna - aj keď si ju nevšímame - visí vo vzduchu ako alergén, ako okom neviditeľný vírus. Môžete sa pokúsiť ju ignorovať, ale nemôžete od nej utiecť"- hovorí autorka hry.

Natalia Blok, ukrajinská dramatička, režisérka a scenáristka, opisuje mechanizmy vojnovej traumy u ľudí vychovaných v časoch rozmachu sociálnych sietí. Dojem zakotvenia v komunite, ktorú vytvárajú, je iluzórny. Nakoniec sa každý musí pozrieť do vnútra, do svojej mysle a priznať si, že sa bojí. Že pod kožou skrýva strach.


Obmedzený počet divákov, odporúčame rezerváciu miesta na tel. 0907 908 986

Bližšie info
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.