Zatvoriť popup okno s vyhľadávaním
Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Výtvarné spektrum

Výtvarné spektrum

Výstava

Výtvarné spektrum | spisskanovaves.eu
Popis

Spišské kultúrne centrum a knižnica v Spišskej Novej Vsi pozýva na vernisáž a výstavu regionálneho kola 60. ročníka celoštátnej výtvarnej súťaže Výtvarné spektrum.

Vernisáž výstavy sa bude konať 23. 2. 2023 o 17:00 v priestoroch SKCaK na Zimnej 47 v Spišskej Novej Vsi. Výstava potrvá do 24. 3. 2023.

Výtvarné spektrum je výtvarná súťaž určená pre neprofesionálnych výtvarníkov. Umelci v nej súťažia rozdelení do troch vekových skupín – autori od 15 do 25 rokov, autori nad 25 rokov a tretiu skupinu tvoria autori bez určenia veku. V tejto skupine sa nachádzajú kategórie ako insitná tvorba, digitálna tvorba a kategória experiment. Do prvých dvoch vekových skupín patria kategórie – maľba, kresba a grafika a priestorová tvorba.

Do regionálneho kola za okres Spišská Nová Ves a Gelnica sa prihlásilo 27 autorov s 58 dielami. Na výstave si budú môcť návštevníci obhliadnuť 33 ocenených a postupujúcich diel od 19 autorov.

Viac informácii o podujatí Výtvarné spektrum
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.