Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.

Preskočiť na hlavný obsah
Zatvoriť popup okno s vyhľadávaním

PVPS, a. s., vykonáva kontroly skutkového stavu

25.5.2023
PVPS, a. s., vykonáva kontroly skutkového stavu

Oznamujeme Vám, že Podtatranská vodárenská prevádzková spoločnosť, a. s., v súčasnosti začala vykonávať kontroly za účelom zistenia neoprávnených odberov a spresnenia fakturačných údajov v meste Spišská Nová Ves.

Predmetom kontroly je spresnenie evidencie obyvateľov a nehnuteľností a následne preverenie napojenia sa na verejný vodovod, verejnú kanalizáciu, ako aj preverenie plôch, z ktorých sú zrážkové vody odkanalizované do verejnej kanalizácie a zvádzanie vody zo studne do verejnej kanalizácie.

Tieto kontroly budú vykonávať osoby poverené PVPS, a. s., ktoré sú podľa zákona č. 442/2002 Z. z. oprávnené v nevyhnutnom rozsahu vstupovať na cudzie pozemky.

Osoby poverené PVPS, a. s., sa preukážu platným preukazom PVPS, a. s., a občianskym preukazom, nesmú prijímať hotovosť, nebudú vstupovať do domácností a v prípade potreby môžu len zdokumentovať (odfotiť) a zaevidovať zistený stav.

V prípade pochybností o poverenej osobe vykonávajúcej kontrolu si obyvatelia obce môžu overiť jeho splnomocnenie na call centre PVPS, a. s., tel. č. 0850 111 800 v čase od 7.00 - 16.00 hod.

PVPS, a. s.

Zdielať na Facebook Zdieľať na Facebooku