Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.

Preskočiť na hlavný obsah
Zatvoriť popup okno s vyhľadávaním

MHD

V súvislosti s konaním Spišského trhu upozorňujeme na zrušené a náhradné zastávky MHD:
Sídl. Východ: pri ihrisku Hotelovej akadémie
Radnica, Letná ul.: Hviezdoslavova ul. pri SPŠ technickej
Radnica, Zimná ul.: J. Hanulu pri MŠ
Štefánikovo nám. – bez náhrady
Zimný štadión – bez náhrady
Športová hala – bez náhrady

Podrobný popis obchádzok MHD počas Spišského trhu (formát PDF)

*****

UPOZORŇUJEME na ZMENY CP MHD - u liniek č. 2, 7, 8 a 10 platné od 1. 5. 2023

Stručný popis zmien: 

Linka 2
Zavedenie nového spoja v pracovné dni na trase Aut. stanica – sídl. Východ – sídl. Tarča – Aut. stanica o 20:10 hod. ako prípoj od expresu z Bratislavy a rýchlika z Košíc.

Linka 7
Spoj č. 20 bude vedený až po autobusovú stanicu , kde vytvorí prípoj k prímestským spojom smer Gelnica, Betlanovce, Bijacovce a Krompachy.

Linka 8
Spoj č. 78 v pracovné dni s odchodom zo zastávky Madaras park – ZOO bude zrušený. Náhradou bude kombinácia spojov liniek č. 7 a 10 s prestupom na sídlisku Východ.

Linka 10
Spoj č. 28 bude vedený po zmenenej trase – bude obsluhovať zastávky sídl. Východ a Radnica a nebude obsluhovať zastávku Pod nemocnicou.


Rozpis týchto zmenených liniek platných od 1. 5. 2023 nájdete tu >>


eurobus, a. s. Košice
Dopravný závod Spišská Nová Ves
Duklianska 47, 052 63 Spišská Nová Ves

www.eurobus.sk