Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Zmena CP MHD liniek č. 2, 8, 13 a 15 v mesiaci august 2022

29.7.2022
Zmena CP MHD liniek č. 2, 8, 13 a 15 v mesiaci august 2022

Mesto Spišská Nová Ves schválilo zmenu cestovného poriadku mestskej hromadnej dopravy v Spišskej Novej Vsi.

S účinnosťou od 1. 8. 2022 navrhla spoločnosť eurobus., a. s., zmeny v cestovných poriadkoch MHD, ktoré budú platné v mesiaci august.
​​​​​​​Snahou je zracionalizovať prázdninovú prevádzku MHD, kedy autobusy využíva menej cestujúcich. Ďalším dôvodom zmien je výpadok vodičov autobusov v letnom období. Väčšinu zrušených spojov počas augusta nahrádza spoj inej linky v časovom odstupe do cca 30 minút, okrem dvoch spojov, ktoré sa zrušili bez náhrady.

Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.