Zatvoriť popup okno s vyhľadávaním
Hero obrázok | spisskanovaves.eu

OZ HANA - poradenské centrum v Spišskej Novej Vsi pre ženy zažívajúce násilie a ich deti

Sociálna pomoc

OZ HANA je poradenské centrum v Spišskej Novej Vsi poskytujúce bezplatnú špecializovanú a odbornú pomoc a služby pre ženy zažívajúce násilie a ich deti.
Túto činnosť poskytuje v pracovných dňoch od 9.00 do 17.00 hod. na tel. číslach 0903 404 483 (kontakt pre ženy) a  0903 404 471 (kontakt pre verejnosť) a prostredníctvom elektronického kontaktu – ozhana.snv@mail.com .

Ďalšie informácie sa nachádzajú na našej webovej stránke – www.ozhana.sk .
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na uvedených číslach, resp. prostredníctvom emailu.

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.