Zatvoriť popup okno s vyhľadávaním
Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Tréningové atletické centrum v Spišskej Novej Vsi

Fond na podporu športu

Mesto Spišská Nová Ves sa zapojilo do výzvy Fondu na podporu športu na predkladanie žiadosti o poskytnutie príspevku v rámci programu „Výstavba, rekonštrukcia a modernizácia športovej infraštruktúry“ a získalo dotáciu na projekt „Tréningové atletické centrum v Spišskej Novej Vsi“.
Zámerom projektu je vybudovať novú prevádzkovú budovu a v nej zriadiť "Tréningové atletické centrum". V objekte sa budú nachádzať šatne, rozcvičovňa, trénerská miestnosť a technické zázemie. Areál bude využívaný nielen atlétmi, ale aj na tréningové aktivity basketbalistov, hokejistov, volejbalistov, či futbalistov, školami a tiež na voľnočasové športové aktivity.
Celkové oprávnené výdavky projektu sú 347 880,01 €, Fond na podporu športu prispeje 60%-mi a mesto dofinancuje zvyšných 40%.

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.