Zatvoriť popup okno s vyhľadávaním
Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / AMFO 2023 - vernisáž

AMFO 2023 - vernisáž

Výstava

AMFO 2023 - vernisáž | spisskanovaves.eu
Popis

Vernisáž regionálneho kola celoštátnej postupovej súťaže a výstavy amatérskej fotografie

Hlavnou myšlienkou súťaže je vyhľadávanie talentovaných tvorcov a zároveň vytváranie priestoru na rozvoj umeleckej činnosti. 

Dvadsaťjeden priaznivcov fotografie sa rozhodlo zapojiť do súťaže a ukázať svet tak, ako ho zachytili cez hľadáčik fotoaparátu. Regionálne kolo súťaže AMFO 2023 spája nielen autorov rôznych vekových skupín, ale aj škálu tém i záujmov. Reportáž so zátiším, architektúru so súčasnou krajinou, či portrét s digitálnymi kolážami. Pre 51. ročník je vyhlásená odporúčaná téma „Identita“, s ktorou sa viacerí prihlásení zdatne popasovali.

Vernisáž regionálneho kola sa uskutoční 30. 3. 2023 o 16:30 hod. v priestoroch Spišského kultúrneho centra a knižnice v Spišskej Novej Vsi. Predchádzať jej bude rozborový seminár (16:00 – 16:30), kde si môžu účastníci odkonzultovať svoje prihlásené fotografie s porotcami.   V rámci vernisáže budú slávnostne vyhlásené výsledky a ceny odovzdané víťazom. 

Výstava potrvá do 30. 4. 2023 a tie najlepšie fotografie postupujú do krajského kola súťaže. 

Viac informácii o podujatí AMFO 2023 - vernisáž
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.