Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Anna Jablonska: Kdesi a nablízku

Anna Jablonska: Kdesi a nablízku

Divadlo

Anna Jablonska: Kdesi a nablízku | spisskanovaves.eu
Popis

SOLIDÁRNI S UKRAJINOU

Anna Jablonska „Kdesi a naokolo” - slovenská premiéra

„Detstvo v Pervomajsku. Hryzúce punčochy. Slnečný lúč. Účtovníctvo. Osamelosť. Nadija" - taký je text zoznamky, ktorá sa objaví v inzercii miestnych novín.

Hrdinovia komédie tápajú v živote v tme, robia chyby, hľadajú zmysel, šťastie a lásku, sú stále „kdesi a naokolo“, mimo obežnej dráhy historických udalostí. Musia sa niekoľkokrát popáliť, aby napokon zistili, že slepo spoliehať sa na osud nemá zmysel.

Autorka hry, Ukrajinka Anna Jablonska, zahynula v roku 2011 pri útoku na moskovskom letisku Domodedovo. Do ruskej metropoly priletela prevziať cenu magazínu Iskusstwo Kino za hru Pohania.


Obmedzený počet divákov, odporúčame rezerváciu miesta na tel. 0907 908 986

Bližšie info
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.