D. Farr: OKULIARE ELTONA JOHNA

Typ podujatiaDivadlo

Obrázok podujatia D. Farr: OKULIARE ELTONA JOHNA

Popis

Skvelá komédia plná futbalu, rockovej hudby, krehkých vzťahov a komických náhod v réžii Mila Kráľa.

Bill je oddaný fanúšik britského futbalového klubu Watford. Teda bol... až do jedného osudného zápasu, keď brankára oslepí lúč slnka odrazený od okuliarov Eltona Johna. Watford významný zápas prehrá a Bill sa zrúti. Utiahne sa do svojho bytu takmer bez nábytku, nestretáva sa s ľuďmi, nechodí von a na DVD prehrávači dookola sleduje záznam nešťastného gólu. Jedného dňa ho však po rokoch nečakane navštívi brat Dan s členmi svojej naoko úspešnej kapely. Prečo prišiel práve teraz? A čo sa stane, keď sa hudobníci stretnú s Billovou milenkou Julie, ktorá mu nosí nákupy, a s jej šestnásťročnou dcérou Amy? Dozviete sa vo výbornej komédii Davida Farra, ktorá zachytáva vtipné charaktery v humorných situáciách, ale zároveň s nadhľadom a iróniou zobrazuje krehké vzťahy medzi súrodencami, kamarátmi, deťmi a rodičmi či potenciálnymi partnermi. 

100 min. 

Vstupenky si môžete rezervovať alebo zakúpiť aj online na webovej stránke Spišského divadla po kliknutí na konkrétne predstavenie: vstupenky online » »  

V prípade otázok alebo skupinových objednávok kontaktujte divadlo na tel. čísle 053/417 3275 alebo e-mailom na prevadzka@spisskedivadlo.sk.

Viac informácii o podujatí D. Farr: OKULIARE ELTONA JOHNA
Zdielať na Facebooku