DIVADELNÝ SPIŠ / M. Luteránová, J. Luterán: DOKONALÉ DIEŤA

Typ podujatiaDivadlo

Obrázok podujatia DIVADELNÝ SPIŠ / M. Luteránová, J. Luterán: DOKONALÉ DIEŤA

Popis

FESTIVAL DIVADELNÝ SPIŠ 2023
Komorná prehliadka slovenských profesionálnych divadiel a zahraničného hosťa.

Divadelné centrum, Martin
Mariana LUTERÁNOVÁ, Ján LUTERÁN: DOKONALÉ DIEŤA

Vtipná a úprimná autorská inscenácia o rôznych prístupoch k rodičovstvu a výchove detí v podaní jedinečného hereckého obsadenia: herečka a stand-up komička Lujza Garajová Schrameková, členovia umeleckého súboru SKD Martin Alena Pajtinková a Daniel Žulčák, herec DJP Trnava Michal Jánoš. Séria mimoriadne trefných skečov o súčasnom rodičovstve v réžii Jána Luterána s hudbou Martina Geišberga. Váš život sa nezmení po narodení dieťaťa. Zmení sa, keď sa ho snažíte vychovávať. Vezmete si k srdcu dobré rady starej mamy, múdre poučenia od mamičiek z Modrého koníka, populárne kurzy o nevýchove, či radšej dáte prednosť samovzdelávaniu? Inscenácia Dokonalé dieťa nie je návodom na to, ako sa stať dokonalým rodičom. Je osobnou výpoveďou tvorcov o tom, čo znamená niekoho vychovať. Čo to znamená pre osobu, rodinu, pre spoločnosť. Hľadá odpovede na to, ako veľmi sa podobáme na rodičov a ako sa naše deti začínajú podobať na nás.

110 min. 

Vstupenky si môžete rezervovať alebo zakúpiť aj online na webovej stránke Spišského divadla po kliknutí na konkrétne predstavenie: vstupenky online » »  

V prípade otázok alebo skupinových objednávok kontaktujte divadlo na tel. čísle 053/417 3275 alebo e-mailom na prevadzka@spisskedivadlo.sk.

Viac informácii o podujatí DIVADELNÝ SPIŠ / M. Luteránová, J. Luterán: DOKONALÉ DIEŤA
Zdielať na Facebooku