Zatvoriť popup okno s vyhľadávaním
Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Divertimento Musicale - vzdelávací workshop

Divertimento Musicale - vzdelávací workshop

Workshop

Divertimento Musicale - vzdelávací workshop | spisskanovaves.eu
Popis

Vzdelávací workshop, ktorý sa uskutoční ako sprievodné podujatie v rámci celoštátnej postupovej súťaže a prehliadky neprofesionálnej inštrumentálnej hudby – Divertimento Musicale 2023. Podujatie je súčasťou metodickej podpory „Šanca pre talenty“. Koordinátor: Centrum kultúry Košického kraja. Odborný lektor: Mgr. Art. Igor Dohovič, PhD. 

Témy vzdelávacieho workshopu: Kritéria hodnotenia porôt na súťažiach a prehliadkach / Digitálny notový stojan a jeho možnosti


Záujem o účasť je potrebné potvrdiť e-mailom do 9. marca 2023 na: hlavaty@skcak.sk. Uveďte prosím: meno, kontakt, názov hudobného telesa, názov ZUŠ, príp. iná inštitúcia.


Divertimento musicale 2023 – krajská postupová súťažná prehliadka neprofesionálnej inštrumentálnej hudby sa uskutoční 29. 4. 2023 o 8:00 v Koncertnej sále ZUŠ, Fabiniho 1 v Spišskej Novej Vsi.

Viac informácii o podujatí Divertimento Musicale - vzdelávací workshop
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.