Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Festival Živé sochy

Festival Živé sochy

Zábava

Festival Živé sochy | spisskanovaves.eu
Popis

29. a 30. júla 2022 sa vďaka umeleckej skupine BIG NAMES premení Spišská Nová Ves na obrovskú galériu pouličného umenia.

PIATOK 29. 7. 2022 


GASTRO STAGE
16.00 – 16.45 Divadlo Hoki Poki - pesničkovo-divadelné predstavenie pre najmenších
17.00 – 18.00 Maca a Kapela roka - Marcela Cmorejová s hudobnou formáciou
18.00 – 18.50 Divadlo ŠiBe - bábkoherci rozdávajúci radosť príbehmi z čarovného sveta rozprávok
19.30 – 20.15 CreDance - Lacko Cmorej a jeho tanečno-umelecké zoskupenie
21.00 – 22.00 Funkies - koncert funkovej kapely

RADNICA STAGE
15.00 – 15.30 Otvárací ceremoniál
15.30 – 16.10 Sláčikové kvarteto - zaznejú najkrajšie skladby klasickej hudby
16.30 – 17.00 Papermoon Trio - autentické prevedenie piesní z 20. a 30. rokov 20. storočia v podaní dámskeho vokálno-inštrumentálneho zoskupenia
17.30 – 18.10 Sláčikové kvarteto
18.30 – 19.30 Vlado Kulíšek - pantomíma
20.00 – 20.30 Papermoon Trio

CHILLOUT STAGE
16.00, 18.00 Divadlo ŠEM - nezávislé zoskupenie venujúce sa divadelnej a audiovizuálnej tvorbe pre deti aj dospelých
17.00, 19.30 Campana Batucada - prvá škola samby na Slovensku

HLAVNÝ PROGRAM - NÁMESTIE
15.30 – 21.00 Živé sochy
Hlavný hostia: Marián Labuda ml.
The Mat Hatter (Brazília) - niekoľkonásobný víťaz celosvetovej súťaže Živých sôch z holandského Arnhemu
Candyman (Nemecko) - umelec a organizátor medzinár. festivalu Živých sôch v Berlíne so svojou sladkou show
Adelina Rajska - Lady Medusa
Lukasz Rajski - Mr. Jeans - živá socha v netradičnom prevedení
Vincent & Pascal Duo - The Big Hat Company - neopakovateľní pouliční zabávači

SPRIEVODNÝ PROGRAM:
16.00, 17.30, 19.00 Adrián Ohrádka - klaun, kúzelník, majster komediálneho herectva
15.30 – 21.00 Mirror Family - jedinečná vizuálna show zrkadlových bytostí
15.30 – 21.00 Kvetináče - interaktívny svet vizuálneho umenia


SOBOTA 30. 7. 2022 


GASTRO STAGE
11.00 – 11.45 Hoki Poki
13.00 – 13.45 Sem a Tam - koncert mladej kapely z Nitry s prvkami funky, popu a hip-hopu
14.30 – 15.30 Divadlo ŠiBe
16.00 – 16.30 Campana Batucada
17.00 – 17.30 Sem a Tam
18.00 – 18.45 CreDance
19.00 – 20.00 Bon Bon Trio - nádherný svet šansónov a piesne parížskych kaviarní
20.00 – 20.30 Záverečný ceremoniál
21.00 – 22.00 Robo Opatovský - koncert známeho speváka a gitaristu

RADNICA STAGE

10.30 – 11.00 Autogramiáda Marián Labuda ml.
11.00 – 12.00 Sláčikové kvarteto
13.30 – 14.00 Papermoon Trio
14.30 – 15.30 Súsošie Big names - ožívajú najslávnejšie osobnosti ľudských dejín
15.30 – 16.00 Papermoon Trio
17.30 – 18.00 Autogramiáda Robo Opatovský
18.00 – 19.00 Vlado Kulíšek

CHILLOUT STAGE
13.00, 15.00, 17.00 Divadlo ŠEM
17.30 Campana Batucada

HLAVNÝ PROGRAM - NÁMESTIE

11.00 – 21.00 Živé sochy

SPRIEVODNÝ PROGRAM
12.00, 19.00 Adrián Ohrádka
12.00 – 21.00 Mirror Family
12.00 – 21.00 Kvetináče

Bližšie info
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.