H. Ch. Andersen / M. Babiak / V. Kollár: ROZPRÁVKY Z KRIVÉHO ZRKADLA

Typ podujatiaDivadlo

Obrázok podujatia H. Ch. Andersen / M. Babiak / V. Kollár: ROZPRÁVKY Z KRIVÉHO ZRKADLA

Popis

Obľúbené rozprávky Cisárove nové šaty, Škaredé káčatko a Kresadlo s veselými pesničkami pre deti aj rodičov.

Po obľúbenej Perníkovej chalúpke prináša Spišské divadlo od rovnakých tvorcov inscenáciu Rozprávky z krivého zrkadla (Andersenove rozprávky). Azda najznámejšie rozprávky dánskeho rozprávkara Cisárove nové šaty, Škaredé káčatko a Kresadlo zdramatizoval Michal Babiak, texty piesní napísal Viktor Kollár. Tieto pútavé, vtipné a často dojemné príbehy nesú v sebe silný mravný odkaz – odsudzujú nafúkanosť, hlúposť, pokrytectvo, povýšenosť a nečestné správanie. Poukazujú na to, že inakosť netreba odsudzovať a prinášajú nádej, že dobro zvíťazí nad zlom. Prostredníctvom nafúkaného cisára, škaredého káčatka a odvážneho vojaka sa prenesiete do zázračného rozprávkového sveta, ktorý očarí divákov každého veku. Moderné spracovanie týchto tradičných rozprávok dopĺňajú veselé pesničky, tance a vizuálne pútavé kostýmy.

60 min. / vhodné od 6 rokov

Vstupenky si môžete rezervovať alebo zakúpiť aj online na webovej stránke Spišského divadla po kliknutí na konkrétne predstavenie: vstupenky online » » 

V prípade otázok alebo skupinových objednávok kontaktujte divadlo na tel. čísle 053/417 3275 alebo e-mailom na prevadzka@spisskedivadlo.sk.

Viac informácii o podujatí H. Ch. Andersen / M. Babiak / V. Kollár: ROZPRÁVKY Z KRIVÉHO ZRKADLA
Zdielať na Facebooku