Zatvoriť popup okno s vyhľadávaním
Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / H. Ch. Andersen: ROZPRÁVKY Z KRIVÉHO ZRKADLA

H. Ch. Andersen: ROZPRÁVKY Z KRIVÉHO ZRKADLA

Divadlo

H. Ch. Andersen: ROZPRÁVKY Z KRIVÉHO ZRKADLA | spisskanovaves.eu
Popis

Obľúbené rozprávky Cisárove nové šaty, Škaredé káčatko a Kresadlo s veselými pesničkami pre deti aj rodičov.

Po obľúbenej Perníkovej chalúpke prináša Spišské divadlo od rovnakých tvorcov inscenáciu Rozprávky z krivého zrkadla (Andersenove rozprávky). Azda najznámejšie rozprávky dánskeho rozprávkara Cisárove nové šaty, Škaredé káčatko a Kresadlo zdramatizoval Michal Babiak, texty piesní napísal Viktor Kollár. Tieto pútavé, vtipné a často dojemné príbehy nesú v sebe silný mravný odkaz – odsudzujú nafúkanosť, hlúposť, pokrytectvo, povýšenosť a nečestné správanie. Poukazujú na to, že inakosť netreba odsudzovať a prinášajú nádej, že dobro zvíťazí nad zlom. Prostredníctvom nafúkaného cisára, škaredého káčatka a odvážneho vojaka sa prenesiete do zázračného rozprávkového sveta, ktorý očarí divákov každého veku. Moderné spracovanie týchto tradičných rozprávok dopĺňajú veselé pesničky, tance a vizuálne pútavé kostýmy.

60 min. / vhodné od 6 rokov

Vstupenky si môžete rezervovať alebo zakúpiť aj online na webovej stránke Spišského divadla po kliknutí na konkrétne predstavenie: vstupenky online » » 

V prípade otázok alebo skupinových objednávok kontaktujte divadlo na tel. čísle 053/417 3275 alebo e-mailom na prevadzka@spisskedivadlo.sk.

Viac informácii o podujatí H. Ch. Andersen: ROZPRÁVKY Z KRIVÉHO ZRKADLA
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.