Zatvoriť popup okno s vyhľadávaním
Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Helicopter Boogie 2022

Helicopter Boogie 2022

Šport

Helicopter Boogie 2022 | spisskanovaves.eu
Popis

Splňte si sen o lietaní a zažite tandemový zoskok padákom s tímom Požičovňa oblohy Compact. Čaká vás 20-minútový let s výhľadom na Slovenský raj a Vysoké Tatry. Potom nasleduje poriadna dávka adrenalínu v podobe 35-sekundového voľného pádu rýchlosťou 200 km/h. Po pristátí čakajte záplavu endorfínov.

COMPACT skydive & flying / Požičovňa oblohy.sk vás pozýva na adrenalínový zážitok - tandemový zoskok padákom z vrtuľníka.
Je potrebné odoslať registračný formulár vždy najneskôr v utorok pred termínom. 


Kontakt:  
tel. +421 911 858 960 / email: info@compact.sk

Viac informácii o podujatí Helicopter Boogie 2022
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.