Klubovňa - program na júl

Typ podujatiaIné

Obrázok podujatia Klubovňa - program na júl

Popis

KLUBOVŇA, Markušovská cesta 2, SNV

Centrum Klubovňa vzniklo z iniciatívy mimovládnej organizácie Človek v ohrození. Okrem humanitárnej pomoci sa organizácia venuje aj dlhodobým projektom rozvojovej spolupráce, podpory ľudských práv a globálneho vzdelávania. Pri vzniku centra, ktorý podporila spišskonovoveská SOŠ technicky a služieb a Košický samosprávny kraj, bolo primárnym cieľom vytvoriť útočisko pre ukrajinských odídencov a odídenkyne. V súčasnosti chce spájať komunitu už viac-menej plne adaptovaných Ukrajincov a Ukrajiniek a domácich, teda nás, Novovešťanov.

Klubovňa (predtým pod názvom Limbáčik alebo Tvoje miesto) je otvorený mladým ľuďom aj dôchodcom, mamičkám a ich deťom. Pravidelný program dopĺňajú zaujímavé eventy. Snahou je aj prepojiť lokálne neziskovky a vytvoriť platformu spolupráce a porozumenia.
Pre viac informácií sledujte Facebook Človek v ohrození - región Košice alebo príďte na návštevu.


PROGRAM NA LETO 2024

Veselé prázdninové utorky

9:00 – 15:00 * každý utorok v mesiaci júl 


tvorivé dielne
dobrodružné výlety
hry a športové aktivity
zaujímavé workshopy a prednášky v priateľskej bezpečnej a prijímajúcej atmosfére.

Kapacita je 15 detí vo veku od 6 - 12 rokov. Účasť dieťaťa preto nahláste vopred na dole uvedených telefónnych číslach. Všetky služby sú bezplatné.

Stredy

13:00 – 16:30 v Klubovni - tvorivé dielne, stolové hry, stolný futbal, PS4, hudobná skúšobňa alebo len oddych v priateľskej bezpečnej a prijímajúcej atmosfére.


-------------------------------------------

KONTAKT: Linda (SK): 0908 733 507, Ľudmila (UA): 0908 825 624

Viac informácii o podujatí Klubovňa - program na júl
Zdielať na Facebooku