Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Ladies Club / Čo sme komu všetci urobili?

Ladies Club / Čo sme komu všetci urobili?

Kino

Ladies Club / Čo sme komu všetci urobili? | spisskanovaves.eu
Popis

Ster Century Cinemas Spišská Nová Ves vás pozýva na Ladies Club, ktorý sa bude niesť v znamení francúzskej komédie ČO SME KOMU ZASE UROBILI. 

Claude a Marie Verneuilovci sú späť. A samozrejme, s ich rozšírenou rodinou sa stretávajú s celým radom nových problémov. Skutočne veľké a početné problémy.

Príďte si vychutnať tento filmový zážitok spolu s tombolou o zaujímavé ceny.


Bližšie info
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.