Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Le Nuove Musiche: GHIRLANDA SACRA

Le Nuove Musiche: GHIRLANDA SACRA

Koncert

Le Nuove Musiche: GHIRLANDA SACRA | spisskanovaves.eu
Popis

Jedinečný koncert barokovej hudby v podaní súboru Le Nuove Musiche. Skladby zaspieva vynikajúca sopranistka Hilda Gulyás a sprevádzať ju budú štyria hudobníci na dobových nástrojoch ako barokové husle, orgán a chitarrone. 

HILDA GULYÁS - soprán
JÁN KRUŽLIAK - barokové husle
STANISLAV PALÚCH - barokové husle
MAREK ČERMÁK - organ
JAKUB MITRÍK - chitarrone

Le Nuove Musiche znamená Nová hudba. Toto hudobné zoskupenie síce prináša starú, no dušou aj poznaním novú, nepoznanú hudbu, ktorá je príťažlivá, krásna a pozývajúca ponoriť sa do nej.

Predpredaj vstupeniek na Ticketportal alebo predaj priamo pred koncertom na mieste.

Bližšie info
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.