Letné kino pred Redutou

Typ podujatiaKino

Obrázok podujatia Letné kino pred Redutou

Popis

Júl / 21:15


6. 7. 2024 / sobota / LIETA V TOM
Romantická komédia, ČR/SR, 100 min., MP-12
Kryštof Hádek a Kristína Svarinská lietajú v jednom nevinnom klamstve, ktoré strhne lavínu bláznivých situácií. Hlavný hrdina (Hádek) prehovorí svoju tehotnú susedku a bývalú striptérku (Svarinská), aby pred jeho smrteľne chorou mamou zahrala jeho snúbenicu.

13. 7. 2024 / sobota / BARBIE 
Komédia, USA, 114 min., MP-12
Žiť v krajine Barbie znamená byť dokonalou bytosťou na dokonalom mieste. Pokiaľ nemáte existenčnú krízu. Alebo nie ste Ken. Barbie a Ken si užívajú bezstarostný život vo farebnom a zdanlivo bezchybnom Barbie svete. Keď však dostanú príležitosť ísť do skutočného sveta, čoskoro objavia radosti a úskalia života medzi ľuďmi.

27. 7. 2024 / sobota / MATKA NA ÚTEKU 
Romantická komédia, ČR, 95 min., MP-12
Aj tá najlepšia matka niekedy potrebuje pauzu!

August / 21:00

7. 8. 2024 / streda / FRANTA MIMOZEMŠŤAN
Komédia, ČR, 101 min., MP-12
Sme vo vesmíre sami? Čo ak sú medzi nami mimozemšťania? Rudolf Havlík, režisér úspešných komédií Po čom muži túžia 1, 2 a Ostrov, posiela hrdinov malej moravskej dediny na pátranie po...

10. 8. 2024 / sobota / AKO PREŽIŤ SVOJHO MUŽA 
Romantická komédia, ČR, 91 min., MP-12
Mladá herečka Lucie sa po materskej dovolenke snaží vrátiť do práce, bojuje s klasickými problémami slobodných matiek a zároveň sa pri hľadaní novej lásky zamotáva do bláznivých situácií.

17. 8. 2024 / sobota / VOJNA POLICAJTOV
Akčná dráma, SR, 150 min., MP-18
Nový politický thriller z pera úspešného novinára a spisovateľa Arpáda Soltésza.

21. 8. 2024 / streda / GUMP: SME DVOJKA
Rodinný film, ČR, 87 min., MP-12
Nová Gumpova cesta začne presne tam, kde tá predchádzajúca skončila. A zatiaľ čo Gumpov prvý príbeh bol smutnejší, v jeho voľnom pokračovaní sa môžete tešiť na množstvo vtipných zvieracích scén. Vedľa hlavného hrdinu sa novo objaví aj psia slečna Jenny, ktorá si zahrá Gumpovu sestru Kytičku.  

 31. 8. 2024 / sobota / PRÁZDNINY S BROUČKEM

Komédia, ČR, 87 min., MP-12
„Ty si vybral miesto, kam pôjdeme, a ja som vybrala spôsob, ako sa tam dostaneme.“ Bára Poláková alias foodblogerka Monika sprisahanecky žmurká na svojho manžela Honzu, ktorého hrá Lukáš Příkazký, a odmieta zaradiť spiatočku. Nič na tom nemení, že on jej nadšenie nezdieľa a najradšej by sa čo najskôr schladil orosenou plechovkou piva na pláži v Chorvátsku. Tento rok sa pôjde k moru s karavanom. A nie hocijakým, ale s Broučkem! Jednoducho exkluzívna dovolenka. Alebo nie?

Zdielať na Facebooku