Zatvoriť popup okno s vyhľadávaním
Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / M. Schisgal: LÁ-Á-ÁSKA

M. Schisgal: LÁ-Á-ÁSKA

Divadlo

M. Schisgal: LÁ-Á-ÁSKA | spisskanovaves.eu
Popis

Skvelá komédia o láske, ktorá občas zamáva každým, s Marekom Majeským v hlavnej úlohe. 

Schisgal vo výbornej komédii zachytil príbeh dvoch spolužiakov Milta a Harryho, ktorí sa po dlhých rokoch stretnú na moste, odkiaľ sa Harry chystá skočiť a skoncovať so životom. Milt ho však presvedčí, aby si to rozmyslel, život je predsa krásny, lebo stále existuje láska. On sám je vraj šťastne zamilovaný, jediný problém je, že manželka Ellen mu nedovolí sa s ňou rozviesť a odísť k milenke. Nahovorí teda Harryho, aby mu pomohol, zbalil Ellen a otvoril mu cestu za šťastím. Všetko sa vyvinie podľa Miltových predstáv, on odíde žiť s milenkou Lindou a Ellen skončí s Harrym. Keď sa však bývalí manželia stretnú na moste po istom čase, lá-á-áska sa s nimi poriadne zahrá... V inscenácii sa, po boku Denisy Macalovej Ďuratnej ako Ellen a Mikuláša Macalu ako Harryho, v úlohe Milta predstaví vynikajúci slovenský herec Marek Majeský.  

120 min. / vhodné od 15 rokov / predstavenie s prestávkou

Vstupenky si môžete rezervovať alebo zakúpiť aj online na webovej stránke Spišského divadla po kliknutí na konkrétne predstavenie: vstupenky online » »  

V prípade otázok alebo skupinových objednávok kontaktujte divadlo na tel. čísle 053/417 3275 alebo e-mailom na prevadzka@spisskedivadlo.sk.

Viac informácii o podujatí M. Schisgal: LÁ-Á-ÁSKA
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.