Zatvoriť popup okno s vyhľadávaním
Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / M. W. Wrightt: KLUB HYPOCHONDROV

M. W. Wrightt: KLUB HYPOCHONDROV

Divadlo

M. W. Wrightt: KLUB HYPOCHONDROV | spisskanovaves.eu
Popis

Sme všetci chorí? Alebo je chorý celý svet? Alebo sme všetci hypochondri? Satirická komédia súčasnej autorky. 

V stredobode satirického ostria tejto hry je naša fascinácia zdravým životným štýlom. Všetci sa usilujeme zostať verní aktuálnym trendom, byť zdraví, udržiavať sa vo forme, byť fit. Z každej strany k nám doliehajú rady, aké výživové doplnky by sme mali užívať, ako by sme mali cvičiť, čo by sme mali jesť... Na druhej strane nás takmer neprestajne ovláda panický strach z ochorenia, permanentná hystéria z možnej nákazy, snaha o hygienicky nezávadné prostredie. Pri najmenšej nepohode si na internete vyhľadávame príznaky a čítame články o smrteľných chorobách. Vo výbornej komédii Meggie W. Wrighttovej túto fascináciu, často hraničiacu s absurdom, sledujeme u Kena, Lea a Toma, ktorí sú posadnutí svojím vzhľadom a zdravotným stavom. Sled vtipných situácií a nedorozumení sa začne, keď sa na scéne postupne objavujú ich blízki, Kenova hysterická manželka Pamela, jej výbušný milenec a plastický chirurg Vito, Leov zakomplexovaný priateľ Ben a Tomova naivná priateľka Gina.  

60 min. / vhodné od 15 rokov

Vstupenky si môžete rezervovať alebo zakúpiť aj online na webovej stránke Spišského divadla po kliknutí na konkrétne predstavenie: vstupenky online » »  

V prípade otázok alebo skupinových objednávok kontaktujte divadlo na tel. čísle 053/417 3275 alebo e-mailom na prevadzka@spisskedivadlo.sk.

Viac informácii o podujatí M. W. Wrightt: KLUB HYPOCHONDROV
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.