Zatvoriť popup okno s vyhľadávaním
Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Martin McDonagh: Lebka z Connemary

Martin McDonagh: Lebka z Connemary

Divadlo

Martin McDonagh: Lebka z Connemary | spisskanovaves.eu
Popis

SLOVENSKÁ PREMIÉRA SKVELEJ KOMÉDIE 

Na celom svete mimoriadne obľúbený – ako u divákov, tak aj hercov - Martin McDonagh - hviezda a enfant terrible divadla a filmu - znovu na scéne Kontry!

Mick Dowd má problém: niekto ušiel s jeho ženou. Na tom by nebolo nič divné, keby nie to, že jeho žena už 7 rokov nie je medzi živými...

Leenane, idylická dedinka v západnom Írsku, kriminálna zápletka spred rokov a megadávka najčiernejšieho humoru, aký si len viete predstaviť.


Obmedzený počet divákov, odporúča sa rezervácia miest na tel. 0907 908 986

Viac informácii o podujatí Martin McDonagh: Lebka z Connemary
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.