Zatvoriť popup okno s vyhľadávaním
Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Martin McDonagh: Poručík z Inishmore

Martin McDonagh: Poručík z Inishmore

Divadlo

Martin McDonagh: Poručík z Inishmore | spisskanovaves.eu
Popis

DERNIÉRA !!

Jedného dňa na írskom ostrove Inishmore záhadne zmizne kocúr. Nie hocijaký, ale miláčik člena organizácie INLA, ktorý prichádza pomstiť svojho obľúbenca… 

Vražedne smiešna komédia o írskych teroristoch je takou silou, že budete plakať od smiechu. Iba pre divákov, ktorí majú silné nervy!

Obmedzený počet divákov, odporúča sa rezervácia miest na tel. š. 0907 908 986

Viac informácii o podujatí Martin McDonagh: Poručík z Inishmore
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.