Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Nick Green: Happy Birthday Baby J

Nick Green: Happy Birthday Baby J

Divadlo

Nick Green: Happy Birthday Baby J | spisskanovaves.eu
Popis

SOLIDÁRNI S UKRAJINOU 

Nick Green: „Happy Birthday Baby J“ - slovenská premiéra

Baby J je vychovávané agenderovo. Rodičia, Gary a Louisie, prísne strážia jeho biologické pohlavie - nechcú, aby prístup k ich dieťaťu určovali obmedzujúce kultúrne vzorce.

Na narodeninovej oslave v dome pri jazere hostia popíjajú dobré víno a diskutujú o sociálnej nerovnosti. Je jasné, že pod tou elegantnou fasádou sa ukrýva časovaná bomba...

Zdalo by sa, že Happy Birthday Baby J  je paškvilom na politickú korektnosť, ale opak je pravdou. Hra je zrkadlom, v ktorom sa môžu uvidieť mnohí konzumenti kultúry a návštevníci divadiel.

Ostrá a odvážna komédia jedného z najzaujímavejších kanadských dramatikov mladej generácie.


Obmedzený počet divákov, odporúčame rezerváciu miesta na tel. 0907 908 986

Bližšie info
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.