Zatvoriť popup okno s vyhľadávaním
Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Nick Reed: Life kouč

Nick Reed: Life kouč

Divadlo

Nick Reed: Life kouč | spisskanovaves.eu
Popis

Divadlo Kontra pozýva na terapeutickú komédia, v ktorej objavíš svoj potenciál, naprogramuješ sa na úspech a pritom sa dozvieš, ako prinútiť partnera, aby umyl riad.

Life kouč je komediálny príbeh dvoch ľudí, z ktorých jeden nachádza svoje miesto v džungli života a druhý si uvedomí, že cesta, ktorou šiel doteraz, nevedie tam, kam by si želal… Svižné dialógy plné humoru, gagy premiešané s ľudskosťou robia túto komédiu neobyčajne príťažlivou.


Obmedzený počet divákov, odporúča sa rezervácia miest na tel. č. 0907 908 986 

Viac informácii o podujatí Nick Reed: Life kouč
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.