Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Noc múzeí a galérií v Múzeu Spiša

Noc múzeí a galérií v Múzeu Spiša

Iné

Noc múzeí a galérií v Múzeu Spiša | spisskanovaves.eu
Popis

- uvedenie výnimočnej výstavy TRITRI – Tatry očami geológov komentovanou prehliadkou o 18.00 hod., ktorá vás prenesie v čase a predstaví vznik a vývoj Tatier.

- komentovaná prehliadka Stálej expozície histórie Spiša. Súčasťou podujatia bude interaktívny program pre rodičov s deťmi v našom fotoateliéri Matz.

- múzeum otvorené pre všetkých, sprístupnenie jedinečnej historickej expozície pre ľudí so zrakovým a sluchovým postihnutím, sprievodné texty v v braillovom písme, ktorých súčasťou sú reliéfne obrázky, sprievodné texty v posunkovej reči formou videá v tabletoch.

Bližšie info
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.