Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Nordic Walking - dvojhodinovka

Nordic Walking - dvojhodinovka

Šport

Nordic Walking - dvojhodinovka | spisskanovaves.eu
Popis

Spoznajte severskú chôdzu!

Certifikovaná inštruktorka SNWA Mária Benčatová pozýva všetkých, ktorí si chcú osvojiť základy Nordic Walkingu.

Dvojhodinovka je určená pre všetkých, ktorí kvôli svojej fyzickej kondícii nezvládnu MINI kurz (3 hod.), napr. pacientov či seniorov. Kurz je vhodný tiež pre tých, ktorí majú obmedzené časové možnosti z dôvodu napr. materskej, či rodičovskej dovolenky.

Pre korektné zvládnutie techniky NW sa odporúča absolvovať aspoň tri Dvojhodinovky NW. Dvojhodinovka je vedená podľa štandardov SNWA.
Minimálny počet osôb 3.

Obsah kurzu: nácvik správnej techniky NW

*NW = nordic walking

Bližšie info
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.