Zatvoriť popup okno s vyhľadávaním
Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Nordic Walking - Wings for Life

Nordic Walking - Wings for Life

Šport

Nordic Walking - Wings for Life | spisskanovaves.eu
Popis

Pridajte sa do tímu Slovenskej asociácie Nordic Walking a podporte super vec!

Wings for Life World Run je celosvetové podujatie a slovenskí/é nordic walkeri/ky budú tento rok prví na svete, ktorí sa do tohto benefičného podujatia oficiálne zapoja. V jeden deň sa tak na celom svete bežci aj nebežci (áno, môžete aj kráčať alebo robiť nordic walking), mladí aj starí, jednotlivci či tímy, dokonca aj samotní vozíčkari, spoja pre tých, ktorí bežať nemôžu.

Cieľ: získať peniaze na výskum liečby poranenej miechy. Do nadácie putuje celá suma získaného štartovného!

Postup:

  • zaregistrovať sa tu
  • vypísať/priradiť sa k tímu Slovenská asociácia Nordic Walking 
  • vpísať koľko km chcete prejsť
  • uhradiť 15 € 
  • stiahnuť si aplikáciu Wings for Life do mobilu (zdarma)
  • prísť v nedeľu 7. mája o 12:45 s mobilom a paličkami na centrálne parkovisko Čingov, odkiaľ sa bude spoločne kráčať, každý toľko, koľko si zadefinoval pri registrácii


Ako to funguje: o 13:00 hod. zaregistrovaní ľudia na celom svete vyrazia a budú kráčať, behať, pôjdu na vozíčku toľko km, dokedy ich nechytí (nedobehne) virtuálne auto tzv. „catcher car“. Trať, resp. kilometre budú automaticky zaznamenávané do mobilu, ktorý bude mať každý pri sebe. Po určitej dobe každého dobehne (virtuálne v aplikácii) catcher car, aplikácia ho na to upozorní a tým skončí zarátavanie km.  

Viac informácii o podujatí Nordic Walking - Wings for Life
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.