Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Otvorenie vyhliadkovej veže

Otvorenie vyhliadkovej veže

Iné

Otvorenie vyhliadkovej veže | spisskanovaves.eu
Popis

Pozývame na otvorenie vyhliadkovej veže v lokalite Schulerloch v sobotu 28. 5. 2022.

Veža s výškou 24,6 m postavená na kopci poskytne nádherný výhľad na mesto, Hornádsku kotlinu, Levočské vrchy i panorámu Vysokých Tatier. Pripravený je aj program pre deti. 

K vyhliadkovej veži sa dostanete po zelenej značenej trase z Novoveskej huty (zaparkovať môžete pri pohostinstve Poľovník) alebo od Tarče (domova dôchodcov). Obe trasy majú približne 4,5 km (cca 1 hod. chôdze). V súčasnosti prebieha príprava značenia trás od Sadovej ulice (BMZ).

Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.