Zatvoriť popup okno s vyhľadávaním
Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Podvečer s Andersenom

Podvečer s Andersenom

Pre deti

Podvečer s Andersenom | spisskanovaves.eu
Popis

V knižnici sa každoročne oslavujú narodeniny rozprávkara Hansa Christiana Andersena. Ak chcete aj vy zažiť rozprávkový podvečer, príďte do knižnice na Letnej ul. 31. marca 2023 od 16:00 do 20:00 a zažijete podvečer plný čítania, rozprávkových príbehov a súťaží. 

Podujatie je určené pre deti od 6 do 10 rokov. Počet miest je limitovaný. Nahlásenie je možné u Mgr. Kataríny Pohankovej na: pohankova@skcak.sk alebo na tel. č. 053/41 50 309.

Viac informácii o podujatí Podvečer s Andersenom
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.