Radošinské naivné divadlo: AKO SOM VSTÚPIL DO SEBA

Typ podujatiaDivadlo

Obrázok podujatia Radošinské naivné divadlo: AKO SOM VSTÚPIL DO SEBA

Popis

Autor hry a textov piesní: Stanislav Štepka ● Réžia: Ondrej Spišák ● Hudba: Ján Melkovič ● Hudobné aranžmány: Stanislav Palúch ● Kostýmy: Veronika Vartíková ● Scéna: Szilárd Boráros ● Producent : Ladislav Hubáček ● Účinkujú: Stanislav Štepka, Maruška Nedomová, Anna Dysko alebo Tereza Hanáková, Michaela Szöcsová, Martina Slobodová alebo Veronika Horváthová, Mojmír Caban, René Štúr, Adam Jančina alebo Samuel Spišák, Vladimír Svítek alebo Matej Volf a Ladislav Hubáček.

"Radošinské naivné divadlo spolu so Slovenským ľudovým umeleckým kolektívom, s jeho tanečnou zložkou a kapelou, chce uviesť veľkú muzikálovú inscenáciu o vtipnom spoznávaní seba, o hľadaní a možno aj nachádzaní seba samého; chceme spolu s divákmi zažiť veľkú a dobrodružnú výpravu do sveta fantázie a spomienok a pritom v sebe preskúmať to človečenské, čo nás znepokojuje, podnecuje k rozmýšľaniu a nakoniec aj spája.

Pod spoľahlivým vedením režiséra Ondreja Spišáka, s pôvodnou hudbou Jána Melkoviča, v choreografii Ladislava Cmoreja chce sa RND spolu so SĽUK-om vydať na nie ľahkú, no isto aj krásnu a dobrodružnú cestu. 

Pozývame divákov tohto nezvyčajného spoločného javiskového projektu RND a SĽUK-u na veľké spoločné a spoločenské scénické a fantazijné vandrovanie i uvažovanie o nás, o sebe a čase. Veď podobné výlety podnikáme s divadlom často, ak nie odjakživa. 

Poučené a pokorné návraty mali by byť zmyslom našich výletov.“

Stanislav Štepka


Dĺžka podujatia: 120 minút

Viac informácii o podujatí Radošinské naivné divadlo: AKO SOM VSTÚPIL DO SEBA
Zdielať na Facebooku