Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / S. Mrożek: KONTRAKT

S. Mrożek: KONTRAKT

Divadlo

S. Mrożek: KONTRAKT | spisskanovaves.eu
Popis

Komorný príbeh o hľadaní zmyslu ľudského života  zákutiach absurdu, lyriky, strachu i nádeje - a hľadaní odchodu z tohto života.

Starší hlavný hrdina si objednáva u mladého muža vraždu seba samého. Za touto zdanlivo neuveriteľnou východiskovou dramatickou situáciou sa začína odvíjať príbeh plný zvláštnych ľudských osudov. Obaja hrdinovia sa vyrovnávajú s vlastnou podstatou a pri tom dochádza k nečakaným priznaniam. Práve tie na vrchole dramatického konfliktu poskytujú obraz o paralelných svetoch, v ktorých človek žije, hoci jeho skutočné bytie mu často zostáva veľkou neznámou, lebo vplyvom osudu sa musí zapojiť do spoločenských hier a vynútených sociálnych polôh.   

80 min. / vhodné od 15 rokov / v predstavení sa fajčí

Vstupenky si môžete rezervovať alebo zakúpiť aj online na webovej stránke Spišského divadla po kliknutí na konkrétne predstavenie: vstupenky online » »  

V prípade otázok alebo skupinových objednávok kontaktujte divadlo na tel. čísle 053/417 3275 alebo e-mailom na prevadzka@spisskedivadlo.sk.


Bližšie info
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.