Zatvoriť popup okno s vyhľadávaním
Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Soirée na tému P. I. Čajkovsky

Soirée na tému P. I. Čajkovsky

Koncert

Soirée na tému P. I. Čajkovsky | spisskanovaves.eu
Popis

Základná umelecká škola SNV vás srdečne pozýva na tematický koncert venovaný 130. výročiu smrti slávneho skladateľa Petra Iljiča Čajkovského. 

Zaznejú klavírne, husľové, flautové, gitarové i komorné diela, môžete sa tešiť aj na tanec z Labutieho jazera a dozviete sa aj množstvo zaujímavosti z jeho života a tvorby.  

Viac informácii o podujatí Soirée na tému P. I. Čajkovsky
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.