Zatvoriť popup okno s vyhľadávaním
Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Spiš Rock Fest 2023

Spiš Rock Fest 2023

Koncert

Spiš Rock Fest 2023 | spisskanovaves.eu
Popis

Spiš Rock fest je hudobný festival, ktorý nadväzuje na dlhoročnú tradíciu koncertných podujatí s názvom Spišský rock, ktoré sa konali vo vtedajšom Sade mládeže v Spišskej Novej Vsi už od druhej polovice 80. rokov.

Lokálny festival Spiš Rock fest sa uskutoční v sobotu 17. júna 2023 od 13.00 hod. v Amfiteátri Madaras park v Spišskej Novej Vsi a vstup je voľný. Festival sa koná v spolupráci a za podpory mesta Spišská Nová Ves a Mestským kultúrnym centrom v Spišskej Novej Vsi.

Cliftons, Distax, Punkreas, Bigľayz, Rozdiel, Hadonos, Decis, Alternatiwe sú skvelé kapely, ktoré prijali pozvanie a odohrajú svoje koncertné show na Spiš Rock feste 2023. Fanúšikovia tohto festivalu sa môžu tešiť na žánre – rock, punk, metal, crust, grunge, alternative. Za moderátorsky mikrofón sa vráti Miroslava Vaníková.

 Na festival prijala pozvanie a príde otvoriť tento ročník Eva Majkráková-Fabianová, ktorá je zakladateľkou a iniciátorkou myšlienky podujatia Spišský rock. V rokoch 1985/86 rozbehla koncertné prehliadky prevažne rockových kapiel v Športovej hale, Dome kultúry, Kine Mier a Amfiteátri v Madaras parku, a tým zasadila semienko festivalovej tradície, na ktorú v roku 2010 pod názvom Spiš Rock fest nadviazal Martin Hlavatý a pokračuje v tomto formáte undergroundového lokálneho festivalu v novoveskom okrese.

LINE-UP:
13:50 otvorenie festivalu
14:00 Alternatiwe
15:00 Decis
16:00 Hadonos
17:00 Rozdiel
18:00 Bigľayz
19:00 Punkreas
20:00 Distax
21:00 Cliftons
22:00 koniec koncertov

Gastro zóna: Country salón, Sad mládeže 


Video pozvánka - spot Spiš Rock Fest 2023

Viac informácii o podujatí Spiš Rock Fest 2023
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.