Zatvoriť popup okno s vyhľadávaním
Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Spomienková slávnosť: Malá vojna

Spomienková slávnosť: Malá vojna

Iné

Spomienková slávnosť: Malá vojna | spisskanovaves.eu
Popis

Mesto Spišská Nová Ves pozýva na spomienkovú slávnosť spojenú s kladením vencov, ktorá sa uskutoční pri príležitosti 84. výročia tzv. Malej vojny

24. marca 2023 o 13:00 hod. pri Pamätníku obetiam Malej vojny (Radničné námestie – pri fontáne pred evanjelickým kostolom).

Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.