Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Výstava zbierky bábik a hračiek

Výstava zbierky bábik a hračiek

Výstava

Výstava zbierky bábik a hračiek | spisskanovaves.eu
Popis

V Spišskej Novej Vsi bola 7. júla 2021 v priestoroch radnice otvorená výstava bábik a hračiek. Zbierku svojmu rodnému mestu venovala Alica Tokarčíková, ktorá ako jediná vytvorila 6‑násobný slovenský rekord a je zapísaná v Knihe slovenských rekordov.

Výstava je inštalovaná v miestnosti v suteréne radnice. Návštevníci tu môžu vidieť rôzne typy starožitných bábik, ukážku kočíkov či nábytku. Chlapcov určite zaujme zbierka plyšových medvedíkov.

Výstava je prístupná širokej verejnosti. Záujem je potrebné nahlásiť v Turistickom informačnom centre, ktoré bude realizovať vstupy v dňoch:  pondelok až piatok v týchto časoch: 10.45, 11. 45, 13.45, 14.45, 15.45 a 16.45 hod.

Kontakt:
Turistické informačné centrum, Letná 49
tel. 053 429 8293, tic@mestosnv.sk

Bližšie info
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.