Zatvoriť popup okno s vyhľadávaním
Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / W. Shakespeare: MACBETH

W. Shakespeare: MACBETH

Divadlo

W. Shakespeare: MACBETH | spisskanovaves.eu
Popis

Macbeth sa vracia na scénu Kontry! 

Naposledy ocenený na prestížnom festivale Teatropolis v Poľsku špeciálnou cena za „Vytvorenie nezabudnuteľnej kreácie, za výnimočnú precíznosť v použití hereckej techniky a za odvahu samému popasovať sa s dielom Shakespeara“.

 Vzrušujúca divadelná hra a realizácia. Pozývame na Macbetha, akého ste ešte nevideli... Hypnotizujúce predstavenie ohromujúce svojou silou. 

Obmedzený počet divákov, odporúčame rezerváciu: tel. 0907 908 986 

Viac informácii o podujatí W. Shakespeare: MACBETH
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.